Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Hvala Čačani, igrali smo za naš grad

Hvala Čačani, igrali smo za naš grad

Mladi košarkaši Mladosti koji su u Sežani ostvarili istorijski uspeh osvajanjem prvog mesta na regionalnom turniru “Basket4kids“ koje predstavlja nezvanično prvenstvo nekadašnje Jugoslavije, bili su impresionirani dočekom na Gradskom trgu. Veliki broj roditelja, rodbine, školskih i klupskih drugova se okupio oko 20 časova da pozdravi mlade šampione. Doček su uveličali i maturanti čačanskih srednjih škola, koji su nakon svog završnog plesa ostali na trgu i zajedno sa brojnim građanima Čačka pozdravili mlađe pionire Mladosti.

“Hvala svima i sada mi je jasno koliko Čačanima znači ovaj uspeh i da nismo uzalud zadnji atom snage ostavili na terenu. Još jednom sve pohvale na račun ovih 12 dečaka koji su sjajno igrali i borili se, ali i izvanredno se ponašali van terena. Na najbolji mogući način su reprezentovali klub, grad i zemlju košarke i pobrali sve simpatije na krajnjem zapadu Slovenije. To ilustruje i podatak da su u finalu sa odličnom ekipom Slovana, dečaci iz svih ostalih ekipa bili zdušno uz naš tim. Hvala našim sugrađanima koji su nam priredili ovakav doček, jer ovo su trenuci za koje se živi, koji se ne dešavaju baš često i koji se pamte do kraja života“ – rekao je trener Dejan Kolarević.

7

© 2013 KK Mladost Čačak

Scroll to top