Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Kadeti poraženi u Nišu

Kadeti poraženi u Nišu

Kadeti Mladosti su u okviru 10.kola Triglav lige Srbije poraženi na gostovanju u Nišu rezultatom 92:68. Šesti poraz naših kadeta se nagoveštavao već nakon prve četvrtine koju su košarkaši Konstantina rešili u svoju korist sa 26:15. Naši igrači su pokušavali da se rezultatski vrate u meč, ali na momente grube Nišlije to jednostavno nisu dozvolile. U poslednjih deset minuta Konstantin povećava prednost i na kraju dolazi do zaslužene i ubedljive pobede. U danas ispod prosečnom timu Mladosti u kome nije bilo Obradovića i Veljka Ilića, jedini vredni pomena su Miloš Ilić sa 25 i Nemanja Obućina sa 21 postignutim poenom. U narednom poslednjem kolu prvog dela sezone kadeti Mladosti u veoma važnoj utakmici dočekuju Radnički iz Kragujevca.

KONSTANTIN – MLADOST 92:68(26:15, 17:16, 25:21, 24:16)

MLADOST: Matović 5, Nikolić, Majstorović, Kolarević 2, V.Ilić, Vujović, Zlatanović 12, Obućina 21, Stevanović 3 i M.Ilić 25.