Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Još jednom – bravo juniori

Još jednom – bravo juniori

Juniori Mladosti su na gostovanju u Kragujevcu zabeležili veoma vrednu pobedu. Ekipa Mihaila Šušića je u izuzetno neizvesnoj utakmici savladala Radnički rezultatom 76:79.

Svih 40 minuta se vodila velika borba na parketu Politehničke škole u Kragujevcu. Prva četvrtina je završena nerešenim rezultatom 20:20. Mladost je do poluvremena stvorila četiri poena viška, da bi u poslednjih deset minuta naš tim ušao sa plus deset. U poslednjem kvartalu velika borba i neizvesnost. Uporni domaćini stižu do preokreta, ali dve trojke Stojanovića u poslednja dva minuta trasiraju put do petog trijumfa Mladosti.

Ponovo je u našoj ekipi najefikasniji bio Matija Dragićević sa 22 postignuta poena. Radovanović je ubacio 15, Stojanović 14, a Lazarević uz 13 poena zabeležio 9 skokova i čak 7 blokada. I ostali igrači su dali doprinos veoma značajnoj pobedi našeg tima.

U poslednjem kolu prvog dela sezone Mladost dočekuje Slogu.

RADNIČKI – MLADOST 76:79(20:20, 18:22, 13:19, 25:18)

Adžemović, Radovanović 15, Lazarević 13, Nikolić 9, Krunić, Despotović, Dragićević 22, Kovačević 2, Stojanović 14, Starčević, Marić i Savić 4.