Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » KK MLADOST Čačak – FLEŠ (KADETI)

KK MLADOST Čačak – FLEŠ (KADETI)

Konačan rezultat od 77:56 ne odslikava realnu situaciju na parketu sportske dvorane Mladost. Kadeti Mladosti su ubedljivo stigli do osme pobede u sezoni, savladavši veoma neugodnu ekipu Beogradskog Fleša. Prvih trideset minuta ove utakmice su protkla u boljoj igri gostiju, koji su kontrolisali i igru i rezultat. Prva četrtina je priapala Beograđanima 15:19, uzvratili su Čačani u drugom periodu 15:10, a nakon 30 minuta na semaforu je stajalo 46:51. Ne znamo šta je trener domaćih Mihailo Šušić rekao svojim izabranicima pred početak poslednjeg perioda. Na terenu je od tog momenta pa do kraja meča postojao samo jedan tim. Rezultat od 31:5 u tih deset minuta ilustruju da su kadeti Mladosti konačno prebacili u petu brzinu i na kraju stigli do veoma bitnog trijumfa, koji ih zadržava u samom vrhu tabele ABS Elektro kadetske lige Srbije.

Najefikasniji u domaćem timu su bili Kočović sa 24 i Popović sa 23 postignuta poena. U kadetskoj ligi Srbije sledi jednomesečna pauza, a kadeti Mladosti je provode na izvanrednom drugom mestu na tabeli sa skorom od osam pobeda i samo dva poraza.