Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Lider prejak za naše kadete

Lider prejak za naše kadete

Kadeti Mege Bemax su u potpunosti opravdali ulogu favorita i u prvoj utakmici 16.kola Triglav lige ubedljivo savladali Mladost sa 65:101. Od samog početka utakmice je bilo jasno da je lider na tabeli i jedini neporaženi tim preveliki zalogaj za ekipu Aleksandra Bjelića.

Već posle prvih deset minuta gosti su imali plus deset, da bi se na veliki odmor otišlo sa rezultatom 33:54. U trećoj četvrtini naš tim je pružio snažan otpor i taj period rešio u svoju korist sa 22:16. Ipak fizički dominantniji igrači Mege poslednju deonicu dobijaju sa ubedljivih 10:31, za konačnih i ubedljivih 65:101.

Naši momci su se borili koliko su mogli. Bolji od ostalih u ekipi Mladosti su bili Zlatanović sa 22, Miloš Ilić sa 20 i Obućina sa 12 postignutih poena. Mladost ima skor od po osam pobeda i poraza, a u narednom kolu ih očekuje gostovanje u Zemunu.

MLADOST – MEGA BEMAX 65:101(12:27, 21:27, 22:16, 10:31)

MLADOST: Majstorović, Nikolić, Gemaljević, Kolarević 2, Obradović, V.Ilić 7, Jelušić, Zlatanović 22, Obućina 12, Stevanović 2 i M.Ilić 20.