Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Lider prejak za naše kadete

Lider prejak za naše kadete

U poslednjoj utakmici 3.kola Triglav lige Srbije kadeti Mladosti su ubedljivo poraženi na gostovanju u Beogradu. Bolja i efikasnija je bila Crvena zvezda koja je slavila rezultatom 98:49. Takav epilog se nazirao već na samom početku, jer je domaćin posle dva minuta igre vodio sa 8:0. Po okončanju prve četvrtine na semaforu je stajalo 33:13 pa je do kraja samo bilo pitanje kojom će se razlikom završiti utakmica. Pre svega fizički dominantniji rival je bio bolji u svim elementima igre i na kraju ubedljivo slavio. Jedini koji je koliko toliko pariaro Beograđanima je Nemanja Obućina koji je meč okončao sa 22 postignuta poena.

Priliku za novu pobedu kadeti imaju u narednom kolu kada u Čačku gostuje Aktavis iz Leskovca.

CRVENA ZVEZDA  – MLADOST 98:49(33:13, 19:12, 23:9, 23:15)

MLADOST: Matović, Nikolić, Majstorović, Kolarević 6, Obradović 8, Gemaljević 1, Vujović, Jelušić 1, Zlatanović 9, Obućina 22, Aleksić 2 i Kurtić.