Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Prvenac juniora na gostovanju u Beogradu

Prvenac juniora na gostovanju u Beogradu

Juniori Mladosti su zabeležili prvu pobedu u sezoni. U okviru 3.kola Roda lige Srbije ekipa Mihajla Šušića je savladala ekipu Beka rezultatom 68:74. Pobeda dobija na značaju jer je ostvarena na gostovanju u Beogradu. Ovom pobedom naš tim je pokazao da dobre igre u prva dva kola nisu slučajne i to je danas materijalizovano pobedom.

Prvo poluvreme je proteklo u boljoj igri domaćina koji je na veliki odmor otišao sa šest poena prednosti, 37:31. U nastavku utakmice Mladost igra sve bolje tako da se veoma brzo vraća u ritam meča. Treći period je okončan rezultatom 20:26 čime je anulirana prednost Beka. U poslednjih deset minuta Mladost u par navrata stiže do dvocifrene prednosti i mirno utakmicu privodi kraju.

Najefikasniji u našem timu je bio Dragićević sa 16 poena, a dvocifreni učinak su ostvarili i Radovanović, Lazarević i Stojanović. U narednom kolu Mladost dočekuje ekipu Dinamika.

BEKO – MLADOST 68:74(15:10, 22:21, 20:26, 11:17)

MLADOST: Rutović, Radovanović 11, Lazarević 12, Nikolić 8, Despotović, Krunić, Dragićević 16, Kovačević 6, Stojanović 13, Starčević 2, Marić 6 i Savić.