Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Ubedljiva pobeda juniora

Ubedljiva pobeda juniora

IMG_2857

JUNIORSKA LIGA SRBIJE 8.kolo: MLADOST – PROKUPLJE 79:56(22:14, 27:13, 18:20, 12:9)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 200. Sudije Stefanović i Dimovski(Kraljevo).

MLADOST: Milović 3, Savić 9, Smiljanić, Rakićević 14, Kočović 16, Nikolić 3, Ćirić 9, Kurćubić 3, Ilić 12, Šćekić 5, Lazić, Domanović 3.

PROKUPLJE: Ivanović, Ristić, Troter 2, Lazović 9, Cenić 18, Miljković 12, Kiković 10, Simić, Nikolić 4, Jocić.

Juniori Mladosti su zasluženo stigli do četvrte pobede u sezoni. Izabranici Mihaila Šušića su bili bolji tokom svih 40 minuta i na kraju su slavili sa 79:56. Pobednik se nazirao već posle prve četvrtine koju su domaći rešili u svoju korist sa 22:14. Do odlaska na veliki odmor prednost je porasla do plus 23, 49:27. U nastavku utakmice trener Šušić je ukazao priliku igračima koji imaju manju minutažu, iskoristivši visoku prednost da odmori nosioce igre, koji su imali zapaženu ulogu dan ranije u pobedi prvog tima.

Juniori Mladosti posle osam odigranih kola zauzimaju šesto mesto sa skorom od po četiri pobede i poraza. U narednom kolu naši juniori gostuju u Kraljevu gde se sastaju sa ekipom Poleta.