Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Stopostotni mlađi pioniri

Stopostotni mlađi pioniri

Mlađi pioniri Mladosti su zabeležili trinaestu uzastopnu pobedu. U utakmici 14.kola regionalne lige Mladost je savladala Takovo rezultatom 71:39. U duelu po kvalitetu dva neravnopravna protivnika Mladost je diktirala tempo svih 32 minuta. Trener Dejan Kolarević je na današnjojn utakmici ukazao šansu igračima koji su imali manju minutažu, a oni su se odužili dobrim odnosom i igrom. Što se tiče regionalne lige naš tim će odigrati još jedan meč i to onaj zaostao protiv Železničara.

U sklopu priprema za predstojeće finalne turnire Basket4kids i regiona Zapadne Srbije mlađi pioniri su u subotu odigrali prijateljsku utakmicu protiv Borca. Naš tim je u duelu sa kvalitetnim rivalom slavio sa 68:49.

MLADOST – OKK TAKOVO 71:39(22:6, 21:11, 18:10, 10:12)

MLADOST: Marić 2, Ljušić 8, Radivojević 2, Despotović 2, Maksimović 4, Bogdanović, Živković 10, Tatić 14, Nikolić 4, Petrović 12, Bogdanović i Ostojić 5.