Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Bitan trijumf kadeta

Bitan trijumf kadeta

Kadeti Mladostu su pobedom okončali prvi deo sezone. Ekipa Aleksandra Bjelića je u jednoj dobroj utakmici savladala Radnički rezultatom 79:68. Naši momci su pod pritiskom ušli u bitnu utakmicu, svesni da bi ih eventualni poraz udaljio od borbe za finalni turnir. Posle dve poprilično izjednačene četvrtine, Mladost u trećoj “dodaje gas“ i stiže do dvocifrene prednosti. Milošu Iliću koji je sjajno igrao u prvom poluvremenu, priključuje se napadački Zlatanović, Obućina i Obradović pa naš tim stiže do mirne završnice. Ne treba nikako zaobići ni defanzivni učinak Kolarevića koji je u velikoj meri uštopovao najboljeg igrača Kragujevčana Bačarevića.

Mladost pauzu dočekuje na deobi šestog mesta sa skorom od 5 pobeda i 6 poraza. Triglav kadetska liga Srbije se nastavlja 12. januara kada naš tim dočekuje imenjaka iz Novog Sada.

MLADOST – RADNIČKI 79:68(21:17, 15:17, 20:14, 23:20)

MLADOST: Matović, Nikolić, Gemaljević, Kolarević 4, Obradović 13, V.Ilić, Vujović, Jelušić, Zlatanović 25, Obućina 17, Stevanović i M.Ilić 20.