Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Bitna pobeda prvog tima u Zablaću

Bitna pobeda prvog tima u Zablaću

Prvi tim je bitnom pobedom okončao jesenji deo sezone. Mlada ekipa Mihaila Šušića je savladala kao gost ekipu Morave rezultatom 64:67. U lepom ambijentu pred oko 200 gledalaca u sali u Zablaću naš tim je do pobede stigao pre svega zahvaljujući odličnoj igri u poslednjem periodu. Prva dva perioda su protekla u dosta izjenačenoj igri, a naš tim je na veliki odmor otišao sa četiri poena viška. Iskusniji domaćin je u trećoj četvrtini preokrenuo rezultat u svoju korist i činilo se tada “prelomio“ utakmicu. Ipak, mladi igrači Mladosti su u poslednjih deset minuta zaigrali čvrstu odbranu, primili samo devet poena i na kraju zasluženo slavili.

Četvrtom pobedom u sedam odigranih utakmica Mladost je ostala u trci za najviši plasman. Prvenstvo Druge muške lige se nastavlja krajem januara 2019.godine.