Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Sigurni juniori

Sigurni juniori

Juniori Mladosti su pobedom započeli 2018.godinu. Ekipa trenera Vladimira Zlatanovića je pred oko pedesetak gledalaca u hali kraj Morave savladala Poletz rezultatom 77:64. Prvo poluvreme duela košijskih rivala je obeležila izjednačena igra, što je najbolje ilustrovao i rezultata pred odlazak na odmor, 37:37. U trećem periodu gosti iz Kraljeva pet minuta ne postižu nijedan poen, što Mladost koristi i stiže do dvocifrene prednosti. Takav trend se nastavlja do pred kraj utakmice, kada košarkaši Poleta sa nekoliko uzastopnih poena smanjuju minus koji je iznosio čak 20 poena. Bolji od ostalih u timu Mladosti su bili braća Krsmanović, Pejović i kapiten Šušić. Ovom pobedom juniori Mladosti su se učvrstili u gornjem delu tabele sa skorom od osam pobeda i četiri poraza. U narednom kolu Mladost gostuje u Kragujevcu gde se sasataje sa ekipom Radničkog.

MLADOST – POLET 77:64(23:17, 14:20, 19:8, 21:19)

MLADOST: A.Krsmanović 14, Radovanović, Vujinović, Zdravković 3, Nikolić 2, S.Krsmanović 14, Šušić 16, Dragićević 5, Nenadić 8, Milošević 2, Pejović 13 i Matijašević.

POLET: Radičević 3, Peruničić 5, Spasojević 1, Tomašević 8, Perišić 11, Petrović 4, Šević 7, Stefanović 9, Tasić 14, Dragović 2 i Tomašević.