Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Zaslužena pobeda prvog tima

Zaslužena pobeda prvog tima

IMG_2724

DRUGA MUŠKA LIGA 20.kolo: MLADOST – RADNIČKI(O) 82:69(20:14, 20:21, 20:16, 22:18)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 200. Sudije Sokolović, Radosavljević i Tadić.

MLADOST: Vasilijević 25, Savić, Pejčinović 8, Rakićević 14, Kočović 21, Šarančić, Ćirić, Stamenić, Ilić, Šćekić, Jovanović 7, Knežević 7.

RADNIČKI(O): Simić 16, Ivanović 5, Prvulj 8, Nešković, Huskić 5, Ivanović 2, Dugošija, Boričić 9, Stojadinović 9, Vujović 11, Rašić 4.

Košarkaši Mladosti su zasluženo ostvarili petu pobedu u sezoni. Izabranici Vladimira Zlatanovića su ubedljivo sa 82:69 savladali tradicionalno neugodnog protivnika iz Obrenovca. Od samog početka je bilo primetno da su naši mladi košarkaši ušli u meč rešeni da zabeleže pobedu. Već nakon prvih deset minuta se nazirao takav epilog, mada je utakmica prelomljena u nastavku.

Ton igri je davao sjajni Nemanja Vasilijević koji je odigrao najbolju utakmicu od kada je član Mladosti i sa 25 postignutih poena bio prvi strelac meča. Standardno dobri su bili i Kočović, Rakićević, Knežević, Jovanović i Pejčinović.

Nakon 20 odigranih kola ekipa Mladosti zauzima pretposlednje 13.mesto sa skorom od 5 pobeda i 15 poraza. U narednom kolu naši košarkaši gostuju u Beogradu gde se sastaju sa ekipom Beovuka.