Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Zaslužena pobeda prvog tima

Zaslužena pobeda prvog tima

DRUGA MUŠKA LIGA SRBIJE 18.kolo: MLADOST – VOJVODINA 79:77(15:16, 19:24, 20:17, 25:20)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 200. Sudije Strika, Radosavljević i Miloradović.

IMG_3470

MLADOST: Vasilijević, Savić, Pejčinović 5, Rakićević 30, Kočović 14, Domanović, Ćirić 8, Stamenić, Stojanović, Šćekić, Jovanović 3, Knežević 18.

VOJVODINA: Sajin 16, Kokanović 14, Tajhman, Drobnjak 2, Mirković 5, Pstornjački 11, Jeremić 9, Domanović Bulut, Prica, Dželetović 12, Ćeranić 8.

Košarkaši Mlafdosti su zasluženo stigli di četvrte pobede u sezoni. Posle 40 minuta izjednačene igre, izabranici Vladimira Zlatanovića su savladali Vojvodinu sa 79:77. Prvo poluvreme je pripalo gostima iz Novog Sada. Prvu četvrtinu igrači Vojvodine su rešili u svoju korist sa 15:16, da bi do odlaska na veliki odmor otišli sa plus 6, 34:40. U nastavku utakmice prednost je uglavnom na strani gostiju, ali se naši mladi igrači ne predaju. Iz minuta u minut tope prednost Novosađana, da bi konačno poveli minut i po pre kraja utakmice. U samoj završnici naši igrači se bolje snalaze i na kraju stižu do zaslužene pobede rezultatom 79:77.

Najefikasniji u timu Mladosti je ponovo bio Petar Rakićević koji je postigao 30 poena uz sjajan procenat šuta za dva poena, 10 od 12. Odlični Knežević je ubacio 18, a standardno dobri Kočović 14, odnosno Ćirić 8.

I pored pobede košarkaši Mladosti i dalje zauzimaju poslednje mesto na tabeli U narednom kolu ih očekuje gostovanje u Subotici gde se sastaju sa ekipom Spartaka.