Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Poraz za kraj polusezone

Poraz za kraj polusezone

IMG_3478

DRUGA MUŠKA LIGA 13.kolo: MLADOST – PROLETER NAFTAGAS 63:79(20:20, 12:15, 16:18, 15:26)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 100. Sudije Kovinić, Tadić i Dašić.

MLADOST: Vasilijević 5, Savić, Pejčinović, Rakićević 14, Kočović 18, Smiljanić, Ćirić 5, Domanović, Kurćubić, Stamenić, Jovanović 7, Knežević 14.

PROLETER NAFTAGAS: Atanacković 15, Budimir 19, Majkić 10, Blanuša, Knežević 14, Pavlović, Martinović, Orlić, Šarović 21, Filipović, Božović.

Košarkaši Mladosti su na oproštaju od svojih navijača u 2013.godini zabeležili jedanaesti poraz u sezoni. Izabranici Vladimira Zlatanovića su poraženi od favorizovane ekipe Proletera rezultatom 63:79. Naš mladi tim se koliko toliko nosio sa iskusnim Zrenjanincima u prvih 30 minuta, da bi gosti u poslednjoj četvrtini zasluženo stigli do ubedljive pobede.

Mladost je prvi deo sezone završila na poslednjem mestu sa skorom od 2 pobede i 11 poraza. Prvenstvo druge muške lige se nastavlja 1.februara naredne godine.