Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Poraz u nastavku

Poraz u nastavku

KK-zeleznicar-vest-2

DRUGA MUŠKA LIGA SRBIJE 11.kolo: ŽELEZNIČAR – MLADOST 80:62(17:19, 20:18, 24:7, 19:18)

Hala sportova u Inđiji, gledalaca 150. Sudije Strika, Cvrkota i Makarić.

ŽELEZNIČAR: Ognjenović 8, Bogdanović 2, Stanojević 9, Radosavljević, Matijašević 2, Živković 36, Marin 13, Bakić 4, Uljarević, Bubalo 2, Marković 4, Arsenijević.

MLADOST: Vasilijević 2, Savić, Rakićević 11, Kočović 18, Šarančić, Ćirić 9, Ilić, Šćekić 2, Jovanović 10, Knežević 10.

U poslednjoj utakmici 11.kola Druge lige košarkaši Mladosti su danas poraženi u Inđiji od ekipe Železničara rezultatom 80:62. Pobednik derbija začelja je odlučen u trećoj četvrtini, koja je ubedljivo pripala domaćem timu 24:7. Ostalih 30 minuta su protekla u izjednačenoj igri.

Mladost posle 11 odigranih kola zauzima poslednje četrnaesto mesto sa skorom od dve pobede i 11 poraza. U narednom kolu naši košarkaši gostuju u Pirotu.