Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Zaslužena pobeda gostiju

Zaslužena pobeda gostiju

IMG_2724

DRUGA MUŠKA LIGA SRBIJE 8.kolo: MLADOST – BEOVUK 69:88(15:25, 21:24, 16:28 i 17:11)

Sportska dvorana Mladost, gledalaca 200. Sudije Peulić(Novi Sad), Arsić(Odžaci) i Popović(Novi Sad).

MLADOST: Vasilijević, Savić 9, Pejčinović 15, Rakićević 11, Kočović 5, Šarančić, Ćirić 5, Smiljanić, Ilić 2, Šćekić 4, Jovanović, Knežević 18.

BEOVUK: Đurić 6, Apić 3, Pavlović 22, Lukić, Pejič 17, Bogdanović 6, Jeremić 6, Đuković 26, Čolović, Andrejević, Ivanović 2, Đorđević.

U najslabijoj igri koju su pružili ove sezone na domaćem terenu, košarkaši Mladodti su potpuno zasluženo poraženi od Beovuka rezultatom 69:88. Od samog početka je bilo jasno da će mlada ekipa Vladimira Zlatanovića imati velikih problema sa gostima iz Beograda. Košarkaši Beovuka su nametnuli svoj dobro prepoznatljiv stil sa dosta agresije i prekida u odbrani i tu se domaći košarkaši jednostavno nisu snašli. Iz minuta u minut je rasla prednost gostiju, a po odnosu naših igrača utisak je da je pobednik bio poznat već polovinom trećeg perioda.

U dosta bledom izdanju tima Mladosti nešto bolji od ostalih su bili Knežević sa 18, Pejčinović sa 15 i Rakićević sa 11 postignutrih poena. U pobedničkom timu iz Beograda najzapaženiji su bili Đuković sa 26, Pavlović sa 22 i Pejić sa 17 postignutih poena.

Tim Mladosti posle osam odigranih kola se nalazi na deobi poslednjeg mesta sa skorom od samo jedne pobede i čak sedam poraza.