Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Pobeda juniora

Pobeda juniora

sloboda

JUNIORSKA LIGA SRBIJE 4.kolo: SLOBODA – MLADOST 75:82(19:9, 18:29, 16:20 i 22:24)

Hala Veliki Park u Užicu, gledalaca 200. Sudije Milovanović i Ninković.

SLOBODA: Miljanić 4, Pašajlić 21, Andrić, Temelkovski 19, Koprivica 24, Čorbić 5, Mandić 2, Stevanović, Uzunović, Milisavljević, Bjelak.

MLADOST: Milinković, Savić 11, Smiljanić, Domanović, Kočović 33, Nikolić 2, Ćirić 2, Kurćubić 12, Ilić 6, Šćekić 16, Stojanović, Šarančić.

Izabranici Mihaila Šušića su ostvarili drugu uzastopnu pobedu. Naši juniori su zasluženo savladali u Užicu ekipu Slobode rezultatom 82:75. Prva deonica je pripala domaćinu 19:9, ali pre svega iz razloga što je trener Šušić želeo da odmori našeg najboljeg igrača Nikolu Kočovića. Njegovim ulaskom u igru stvari dolaze na svoje mesto, pa naši juniori već do poluvremena prelaze u prednost. I u nastavku utakmice juniori Mladosti kontrolišu maksimalno igru i rezultat i uz Kočovića i ostali daju veliki doprinos drugoj pobedi u sezoni.

Posle četiri odigrana kola juniori Mladosti zauzimaju šesto mesto na tabeli sa skorom od po dve pobede i poraza. U narednom kolu izabranici Mihaila Šušića dočekuju Partizan MTS iz Beograda.