Home
Nalazite se ovde:Naslovna » Vesti » Važna pobeda juniora u Nišu

Važna pobeda juniora u Nišu

Ekipa Mihaila Šušića je nastavila sa sjajnim igrama i rezultatima u Roda ligi Srbije. Mladost je slavila na neugodnom gostovanju u Nišu rezultatom 72:80. Naš tim je dosta blago ušao u meč što su domaći iskoristili i već posle prvih deset minuta stigli do opipljive prednosti. Osetio se umor kod naših igrača nakon teške pobede u petak u Ivanjici. Kako je utakmica odmicala Mladost je bila sve bolja. Prelomna je bila treća četvrtina koju je naš tim rešio u svoju korist sa ubedljivih 10:33 i faktički rešio pitanje pobednika. Do kraja utakmice košarkaši Konstantina su jedino uspeli da ublaže zaslužen poraz. Dvocifreni učinak u našoj ekipi zabeležili su Stojanović sa 22, Dragićević sa 17, Lazarević sa 12 i Radovanović sa 10 postignutih poena.

Posle sedamnaest odigranih kola juniori Mladosti zauzimaju sjajno šesto mesto sa skorom od 9 pobeda i osam poraza. U narednom kolu izabranici Mihaila Šušića dočekuju Mladost Veternik iz Novog Sada.

KONSTANTIN – MLADOST 72:80(19:12, 21:21, 10:33, 22:14)

MLADOST: Adžemović, Radovanović 10, Lazarević 12, Nikolić 8, Krunić, Pavićević, Dragićević 17, Kovačević 4, Stojanović 22, Starčević 2, Trifunović 4 i Savić.